بدون تصویر

کف سازی سوله صنعتی

کف سازی سوله صنعتی

به طوری که قبلا ً اشاره شد ، برای تامین نیازهای کاربران باید به مواردی فراتر از طراحی سازه ای کف توجه شود . اکثر کفهای صنعتی و تجاری را مهندسان سازه طراحی می کنند . بدیهی است که این مهندسان بیش از هرچیز مقاومت سازه ای کف را در نظر دارند . البته ، اگر سایر موارد کیفی نیز مورد توجه قرار گیرند ، این امر مشکل آفرین نخواهد بود . اما مهندسان سازه به اعتبار آموزش ها و تجاربشان ، نقش کف را به عنوان بخشی از سازه ساختمان بیش از حد لزوم و سایر نیازهای ویژه کاربران را کمتر از ضرورت ، ارزشگذاری می کنند .
در گذشته ، بسیاری از مهندسان فقط به استحکام سازه ای کف توجه می کردند . آنان بارهای وارد بر کف را تعیین و سازه کف را به دقت طراحی می کردند . اما به مسائل مهم دیگری چون جزئیات درزها ، مقاومت در مقابل سایش و میزان همواری سطح چندان توجه نمی کردند و برای کنترل چنان عوامل مهمی تنها به ذکر چند توصیه قدیمی و تکراری اکتفا می کردند .
شاید در گذشته هایی که کالاها به صورت دستی در انبار جابجا می شد ، این روش قابل قبول بود ، اما امروزه و در دنیای روباتها و لیفتراک هایی به بلندی 15 متر ، قطعا ً عملی و پذیرفته نیست .
البته منظور این نیست که طرح سازه ای کف لازم نیست و یا اینکه طراحی کف را مهندسان سازه انجام ندهند ، بسیاری از آنها از عهده طراحی های بسیار خوبی برمی آیند . منظور آن است که آنالیز سازه ای کف فقط بخشی از طراحی آن به شمار می آید و مهندسان سازه برای طراحی یک کف مطلوب باید به مواردی فراتر از طراحی سازه ای توجه کنند .

کف سازی تخصصی سوله های صنعتی و ورزشی -اجرای انواع کفپوش های صنعتی با بتن سخت -بتن رنگی-بتن لیسه ای-بتن ضدسایش

گروه فنی مهندسی پالیش بتن اصفهان  آماده ارائه خدمات کف سازی سوله های صنعتی به مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر

پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد

ارائه خدمات کف سازی صنعتی سوله در همه شهر های ایران

جهت استعلام قیمت کف سازی سوله تماس بگیرید09133296722 

پیمانکاری بتن کف و بتن سخت وکفسازی بتنی بتن استامپی و بتن ریزی کف محوطه,سوله بتن صنعتی-بتن سوله -نحوه بتن ریزی کف-بتن ریزی کف سالن. کفسازی صنعتی اصفهان

 

تصاویر پروژه کف سازی سوله توکا رنگ توسط گروه صنعتی پالیش بتن اصفهان:

کف سازی سوله صنعتی

 

کف سازی سوله صنعتی

 

کف سازی سوله صنعتی

مشاهده سایر کف سازی سوله های صنعتی توسط پالیش بتن:

کف سازی سوله کارخانه کاشی نیلو و اصفهان

کف سازی سوله صنعتی توکا ریل

کف سازی سوله کارخانه پرشیا