• info@polishbeton.com

  • تماس با ما:09133296722

  • زمان :Mon-Sat: 10.00-17.00

Blog

This is subtitle...

کرگیری بتن چیست؟

 کرگیری بتن چیست؟

کرگیری در واقع عملیات فرآیند برش و همچنین جدا کردن یک قسمت از یک مقطع بزرگ است. اهداف مختلف کرگیری عبارتند از: تعیین مقاومت فشاری، بررسی تراکم آرماتور ها و عوامل دیگری که بر روی مقاطع مختلفی از جمله تیرها، دال ها، ستون ها و فونداسیون ها تاثیر می گذارد.

خدمات کرگیری بتن کاربردهای مختلفی دارد اما بیشتر به عنوان یک عملیات نمونه برداری آزمایشی جهت تعیین پارامترهای کیفی بتن مورد استفاده قرار می گیرد در عملیات کرگیری بتن موانع پنهان، آرماتور و یا کابل موجود در بطن مشخص نیست با این حال با استفاده از این خدمات شما می توانید تمام موانع را از پیش رو بردارید و به طرف دیگر مقطع بتن دست پیدا کنید.

 اگر هدف شما از اجرای خدمات کرگیری تعیین پارامترهای کیفی مقاومت بتن است بدین ترتیب باید مقاومت مغزه های بدست آمده در جهت عمومی بیشتر از مغزه هایی باشد که به صورت افقی کرگیری می شوند. همچنین دانستن این مورد خالی از لطف نیست که منظور ما از کرگیری عمودی سوراخ کاری بتن یا ایجاد سوراخ در امتداد لایه های بتن ریزی است.

کرگیری بیشتر در ساختمان هایی انجام می شود که تجهیزات حساس در آنها نصب شده و برای بازرسی و تحلیل وضعیت بتن موجود نیز استفاده از کرگیری مانعی ندارد. کرگیری از سطحی که مشخصات مکانیکی آن ایرادی دارد امکان بررسی مقاومت فشاری را ایجاد می کند.

  در صورتی که خدمات کرگیری بتن برای لایه های زیر سطح اعمال شود، اغلب استفاده از کرگیری جهت مشاهده دانه بندی نمونه های سنگی مقطع استفاده می شود. برای ایجاد بازشو ها برای لوله ها و سیم ها سطح باید کاملاً صیقلی و تمیز باشد که در گذر زمان به تجهیزات عبوری آسیبی وارد نشوند. برای محدود کردن لرزش ها نیز باید دقت بیشتری داشته باشید.

آدرس

  • همراه:09133296722

  • تلفن:03136411694

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مارا در اینستاگرام دنبال کنید :

قیمت مناسب ، کیفیت عالی و مرکز تخصصی مشاوره،تهیه جنس،نظارت واجرای آرملات و سیستم های کف پوش سخت صنعتی درایران

اجرای بتن سخت صنعتی و رنگی اجرای کفپوش اپوکسی انواع کفپوش اپوکسی | مزایای کفپوش اپوکسی رنگ کفپوش پیـاده‌ رو سنگ نمای سیمانی کفپوش بیمارستانی ، اجرای کفپوش بیمارستان کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان در صنایع دارویی مجری کفپوش بتنی ضد سایش در سراسر ایران نانو کفپوش ها و ویژگی آنها اجرای کفپوش بتنی رنگی الکتریسیته ساکن در اتاق عمل و نوع کفپوش بهترین کفپوش برای پیاده رو و محوطه سازی ساب بتن|پرداخت بتن|پرداخت سطوح بتنی مشخصات فنی کفپوش های بتنی کفسازی بتنی